Již po druhé se ocitne v Brně celá Asie!

 

Už druhým rokem se v bude v Brně konat oblíbený festival Ochutnej Asii 2017.

Tímto zveme všechny milovníky cestování a dobrého jídla, ať neváhají a zajistí si vstupenky, dokud ještě jsou. Letos jsme pro Vás přichystali ještě lepší program než loni, kdy jste nás doslova vyjedli a vstupenky nám mizí stejně rychle, jako pára nad hrncem. V sobotu se vstupenky prodávají do 18 hodin, ale festival bude až do 20 hodin. V neděli pak celý festival skončí v 18 hodin.

Ve venkovních prostorách Malé Ameriky na vás bude čekat jídlo z celé Asie, připravované šéfkuchaři ze Srí Lanky, Indie, Libanonu, Vietnamu, Japonska, Číny, Kavkazu, Thajska, Nepálu a dalších exotických míst.
Ochutnat budete moci autentické i rodinné recepty z rodných zemí našich šéfkuchařů, podávané podle jejich typické kultury.

A protože Češi jsou známí jako národ milující polévky, mysleli jsme na to a na festivalu na vás čeká historicky nejrozmanitější přehlídka asijských polévek a to nejen nejznámějších „pho“

Na své si přijdou i zástupci RAW stravy, o které se postará restaurace Secret of RAW a rodiče, pro jejichž potomstvo vytvoří zábavný program rodinné centrum Lemur.

 

Vrcholem celého festivalu Ochutnej Asii bude sushimaraton a premiéra cooking show s tarantulí, kterou budete moci ochutnat!

Pro všechny účastníky je připravena soutěž o zájezd v hodnotě 30 tisíc korun a další hodnotné ceny.

Nezapomeňte nám potom na FB napsat, jak vám chutnalo!

 

Těšíme se na Vás!

 

 

asie