Potřebujete originální catering a párty uspořádanou na tělo? Pořádáte firemní večírek, narozeniny, svatbu či chcete jenom uspořádat bezvadnou akci?
Náš tým skrývající se pod značkou FoodPark, která pravidelně do Brna přináší nejen pravidelné městské trhy, ale i báječné festivaly, Vám pomůže s přípravou každé události.

Proč zrovna my? Protože jsme jiní:

  • Akci Vám uspořádáme na trávě na firemní zahradě, na tenisové hřišti, v prostorách industriální haly v centru či kdekoliv si budete přát.
  • Náš catering je neotřelý – nabízíme organické a bio potraviny i suroviny, raw produkty, domácí ryze českou kuchyni či mezinárodní kuchyni ze všech koutů světa. Jak to? Lahodné jídlo na Vaší párty zajistí námi pozvaní producenti a šéfkuchaři přímo Vám na míru.
  • Doprovodný program v podobě kulinářských workshopů či přednášek může snoubit i propojení účastníků akce přímo do programu – výroba sushi, hamburgerů či jakéhokoliv Vám blízkému tématu.
  • Děti na akci? Rádi zaměstnáme i Vaše děti výrobou lízátek, pečením perníčků, tématickým malováním na obličej či přípravou oblíbených fresh džusů.
  • Umíme Vaši akci převléct do jakéhokoliv kabátu od kulinářské show, přes karibský večírek až po kontinentálně zaměřenou akci od Evropu až po úpatí Nepálu.

Protože jsme FoodPark 🙂

Neváhejte nás kontaktovat

 

Tisková zpráva – Ochutnej Asii