O nás

FoodPark, založený roku 2015, je eventová společnost podporující talenty, nové tváře, kuchaře a pekaře z naší regionální produkce. Jsme tu proto, abychom přinesli, tu nejlepší gastronomii s různými tématy a projekty, které si zaslouží být v našem městě. Naší parketou jsou foodfestivaly, teambuildingy a hlavně neotřelý catering. Náš bar a kavárna je pro Vás schopna uspořádat jakoukoliv akci, oslavu a vymyslet vždy „origin drinks and coffee“. Jedeme vždy z regionálních pražíren, milujeme filtry, workshopy a vše okolo. Na našem Božským baru najdeš limonády ze sirupů nejvyšší jakosti a naše oblíbené drinky Tě dostanou do pohody. Milujeme streetfood a více než stovka našich parťáků si brousí svoje nože pro Vás vyčarovat to nejlepší.
Jsme prostě jiní!

Proč zrovna my?

  • Akci Vám uspořádáme na trávě, na firemní zahradě, na tenisovém hřišti, v prostorách industriální haly v centru či kdekoliv si budete přát.
  • Náš catering je neotřelý. A jsme si jistí, že se zavděčíme všem. Přes vegany, vegetariány, masožrouty nebo třeba milovníky sladkého. Ochutnat s námi můžete také exotickou kuchyni z celého světa. Jak to? Lahodné jídlo na Vaši párty zajistí námi pozvaní producenti a šéfkuchaři přímo Vám na míru.
  • Doprovodný program v podobě kulinářských workshopů či přednášek může snoubit propojení účastníků akce přímo do programu – výroba sushi, hamburgerů či jakéhokoliv Vám blízkého tématu.
  • Co s dětmi. Rádi zaměstnáme i Vaše děti například výrobou lízátek, pečením perníčků, tématickým malováním na obličej či přípravou oblíbených fresh džusů.
  • Umíme Vaši akci převléct do jakéhokoliv kabátu od kulinářské show, přes karibský večírek až po kontinentálně zaměřenou akci od Evropy až po úpatí Nepálu.

Pod záštitou Brna-střed pořádáme největší potravinové trhy v Brně na Malé Americe, nicméně naše působení se rozrůstá i do okolních měst prostřednictvím projektu FoodPark Tour či hostování na různorodých festivalech i akcích.

Zaujali jsme vás?

Napište nám a my se postaráme o realizaci FoodParku i ve Vašem městě!

Partneři